حبوبات داریا
خانه / حبوبات / پخش عمده انواع حبوبات در ایران

پخش عمده انواع حبوبات در ایران

انواع حبوبات در ایران کدام است؟شرکت ها و مراکز توزیع و پخش مسئول پخش عمده انواع حبوبات در بازارهای سراسر ایران هستند. این مراکز حبوبات را به چه صورت دریافت کرده و به فروش می رسانند؟ قیمت خرید عمده و جزئی حبوبات چه تفاوتی دارد؟

حبوبات یکی از مواد غذایی بسیار با ارزش، مفید و مقوی هستند که طرفداران بسیاری در ایران و جهان دارند. همه مردم دنیا حبوبات را در سبد غذایی خود داشته و از ان استفاده می کنند. امروزه با افزایش چشم گیر قیمت گوشت قرمز، می توان از حبوباتی مانند لوبیا، به عنوان جایگزینی مناسب برای گوشت استفاده کرد.

روش های خرید انواع حبوبات در ایران

انواع حبوبات در ایران

یکی از راه های خرید حبوبات، مراجعه به مراکز پخش انواع مختلف این محصولات است. مراکز پخش، محصولات را مستقیما از کشاورزان و باغداران به صورت فله ای و عمده با قیمتی نسبتا ارزان خریداری می کنند، سپس این محصولات را برای فروش به خرده فروشان و صاحبان فروشگاه، به صورت کلی و در مواردی جزئی در سراسر کشور توزیع می نمایند.
خرید انواع حبوبات از این مراکز از نظر اقتصادی بسیار به صرفه تر است. شما می توانید هم به صورت حضوری به این مراکز مراجعه کنید و هم به شکل غیر حضوری و اینترنتی محصول را خریداری نمایید.

خرید کلی یا جزئی حبوبات

معمولا فروشندگان محصولات غذایی، برای تامین بار مورد نیاز فروشگاه های خود، انواع حبوبات را از مراکز پخش آن به صورت کلی خریداری می کنند. این روش خرید باعث پایین آمدن قیمت محصول شده و برای انان صرفه اقتصادی بیشتری دارد.
اما افراد معمولی که برای مایحتاج روزانه خود خرید می کنند، باید به سراغ این فروشندگان رفته و حبوبات را در بسته بندی های کوچک و به صورت جزئی بخرند. خرید محصولات بسته بندی ده از فروشگاه ها کمی گران تر از مراکز پخش خواهد بود، چرا که هم هزینه های بسته بندی و هم سود فروشنده به آن اضافه می شود.

خواص انواع حبوبات در ایران

انواع حبوبات در ایران

انواع مختلف حبوبات دارای خواص بسیاری هستند. یکی از این خصوصیات بارز همه حبوبات، فیبر زیاد انها است. وجود فیبر زیاد در داخل حبوبات باعث می شود که عملکرد دستگاه گوارش بهبود یابد. در ضمن فیبر باعث سیری زودتر شده و از چاقی جلوگیری می کند.
در عین حال انرژی بالای این مواد غذایی تمام ینازهای بدن را به طور کامل برآورده کرده و قوت و توانایی زیادی به شما می بخشد. حبوباتی مانند لوبیا، به دلیل وجود املاح معدنی و پروتئین زیاد، به عنوان جایگزینی برای گوشت قرمز در نظر گرفته می شود.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

فروش انواع حبوبات

بازار فروش انواع حبوبات

فروش انواع حبوبات در بازار ایران به صورت مستقیم انجام می گیرد. قیمت بسیار مناسب …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا